kampusshowbaslik

Geleceğimiz için çıktığımız bu yolculukta istediğimiz, hoşlandığımız şeyler gibi, beklenmedik, acı verici, kötü olaylarla da karşı karşıya kalabiliriz. Beklenmedik olaylar sonucu gelişen korku ve kaygılar, yeni bir yolculuğa çıkmamızı engeller. Oysa korku ve kaygılarımızı yenebilmenin tek yolu, yeniden yollara çıkabilmektir aslında. Unutmayın her son yeni bir başlangıçtır. Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmaya hazır mısınız?

Kampüs Show, her hafta farklı bir üniversitede gerçekleşecek, sanat, siyaset, iş dünyasından ünlü isimlerin konuk edileceği, eğlenceli ve aynı zamanda üniversiteli gençlerimize değer kazandıracak bir talk show programıdır. Kampüs Show “Bir Usta Bir Çırak” sadece eğlence amaçlı değil, eğlendirirken ders veren ve eğiten, düşündüren, gençlerimize heves getiren, özgüven arttırıcı bir program konseptidir.

Programımız, misafir ettiğimiz konuklarımızın gençlik ve öğrencilik yıllarından bahsedilerek, yaşadıkları güzel anıları, çektikleri zorlukları, bugün yakaladıkları anlattırılarak hem eğlenceli, hem ders verici ve eğitici bir program akışına sahiptir.

Özellikle Anadolu’daki üniversite gençliğine ilham vermek, imkan ve vizyon sağlamak amaçlanmaktadır. Hedeflere giden yolda, doğru yol haritasını belirlemelerine yardımcı olmayı ve onlara gereken vizyonu katarak destek sağlamayı amaçlamaktadır.