Ortağımız olur musunuz?


Evet yanlış duymadınız! 20 yıllık eğitim kurumumuz bugüne kadar 3 Milyon insana eğitim verdi.
Daha önce size federasyon olarak hitap ediyorduk oysa şimdi daha da büyüdük geliştik ve genişledik. Artık Eğitim federasyonları birliği olarak Eğitim Konfederasyonuyuz ve dünyada eğitim üzerine en iyilerden kabul edilmiş olan UNİACADEMY ENSTİTÜSÜ ile güçlerimizi birleştirmiş olarak Eğitim sektörüne dünya standart güvencelerini de ekledik.
Bildiğiniz gibi sivil toplum kuruluşları kamu yararına çalışır ve gelirlerini projelerde, bağışlarda kullanır. Biz de Proje genel sorumlumuz UNİACADEMY ENSTİTÜSÜ ile yapacağımız projelerden sizin de yararlanmanızı istiyoruz. Bu doğrultuda bizimle birlikte yapacağınız eğitim organizasyonlarda, masrafları çıktıktan sonra geri kalan yüzde 50 sini size bırakıyoruz.Böylece biz toplumsal projemizi gerçekleştirmiş oluyoruz,siz de emeğinizin karşılığını almış olacaksınız.
NASIL ÇALIŞACAĞIZ?
Tüm eğitim paketlerimizin bedelinin yüzde 50’si sizin olacaktır. Siz kaydını almış olduğunuz çevrenizdeki arkadaşlarınız, aile bireyleriniz, tanıdıklarınız, akrabalarınıza komşularınıza bu eğitimlerimizi sundukça, eğitimlerden tahsil ettiğiniz bedeli resmi hesabımıza yatırdığınızda 48 saat içinde elinize hem eğitim dokümanları ve sertifikaları ulaşacak; hem de banka hesabınıza emeğinizin karşılığı olan bedel yatırılacaktır.
Ayrıca bu çalışmalarla birlikte size tali bayilikler alma fırsatı sunuyoruz. İyi potansiyeli olan paydaşlarımıza ileriki aşamalarda ana bayilikler verilecektir. İster memur olun, öğrenci veya ev hanımı olun hangi sektör olduğu önemli değil işinizin yanında ek iş olarak bu çalışmayı yürütebilir, ek gelir elde edebilirsiniz . Yani özel sektör veya kamu kurumu nerede çalışırsanız çalışın hem kendinize ek gelir kapısı elde etmiş olacak hem de toplumun eğitim ihtiyacına katma değer sunmuş olacaksınız. İşimiz kesinlikle network değildir, Biz doğrudan ortak alıyoruz. 19 yıllık tecrübemizi, tüm birikimlerimizi artık halkımıza açıyoruz.
ÖRNEK KARİYER ZİRVESİ EĞİTİM PAKETİ İÇERİĞİ:
Doç. Dr. Ali İLSEVEN ‘in İmzalı Kitapları (Kolay Hipnoz, Muhteşem İletişim Teknikleri, Geleceğin Lideri)
Paket içeriği; 21 Eğitim Sertifikası ve videoları, + Dokümanları,Kişiye özel akıllı hologramlı sertifika kimlik kartı, TÜM BUNLAR TOPLAMDA SADECE 200TL.

Ortağımız olur musunuz?