Uzman Eğitmen Projesi


Ülkemizin Resmi Üst Sivil Toplum Kuruluşu olan Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu bünyesinde yer alan Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği olarak, Ülke insanımızın Bireysel Gelişimi ve Kişisel Gelişimde Uzman olmaları adına başlattığımız bu projeyi; Yıllardır imrenerek takip ettiğiniz veya kitaplarını okuduğunuz Ünlü kişisel gelişim uzmanlarından sizin eksiğiniz nedir ? Sorusu ile yola çıkarak hazırladık. Ve bu proje kapsamında Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği 100 kişiye Kişisel Gelişim Uzmanlığı ve ISO 9001:2008 Kalite Baş Denetçiliği Eğitimi ve Uzman Eğitmenlik belgesi verecektir.

Bu proje kapsamında Kişisel Gelişim Sektörünün dünya devlerinden olan Sayın Doç. Dr. Ali İLSEVEN; 20 yıllık bilgi ve tecrübesini sizinle paylaşıyor. Bugüne kadar ülkemiz insanına balık yemek öğretildi, balık tutmak değil. Artık balık tutmak zamanıdır. Bu eğitimleri sizler de verebileceksiniz, üstelik gelirin tümü sizin. Projemizin temel amacı; Türkiye’de genel olarak işsizliği minimuma indirerek, her personelin daha verimli ve bilinçli bir şekilde çalışarak performansını yükseltmek ve Ülkemizi, Ülke insanımızı kalkındırmaktır.

UZMANLIK EĞİTİMLERİNİZİ BİZ VERİYORUZ!
ISO 9001:2008 Kalite İç Denetçilik Eğitimi ve Yetki Belgesi ISO 9001:2008 Kalite Baş Denetçilik Eğitimi ve Yetki Belgesi Yaşam Koçluğu Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi NLP Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi NLP Master Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi Beden Dili Uzmanlığı Etkili İletişim Uzmanlığı Motivasyon Uzmanlığı Liderlik ve Etkin Yöneticilik Uzmanlığı Bu belirtilen alanlarda Teorik, Pratik ve Uygulamalı Uzmanlık eğitimlerinizi Sağladığımızda, çok kısa bir sürede Eğitim konularına hakim olabilecek ve bu eğitimleri sizlerde verebilir hale gelerek, artık siz de bir tanınmış UZMAN EĞİTİMCİ olabilecek aynı zamanda kendi adınızla imza haline getirilmiş bir belge düzenleyebileceksiniz.

OFİSİNİZİ BİZ KURUYORUZ!
Evet, yanlış okumadınız. Federasyon ve Derneğimizin Reel ofislerini veya Sanal ofislerini kullanarak Eğitim vereceğiniz Okul, Kurum, Kuruluş ve Devlet dairelerine Federasyon ve derneğimizin Resmi Üst yazılarıyla Eğitim teklifleri verebilirsiniz. Ve bu tekliflere istinaden o kurumun eğitimlerini siz sağlayarak gelirini de tamamen kendiniz alabilirsiniz. Ayrıca size İstediğiniz şehirde gerçek ofis bazında bağımsız temsilci olma imkanını da sunuyoruz. Böylece kendi ofisinizden projelerinizi sunup, organizasyonlarınızı sağlayarak eğitimlerinizi verebilirsiniz.

SEKTÖRDE İSİM YAPMAK ve ÜNLÜ BİR UZMAN OLMAK
Sektörde bu işi yapan kişisel gelişim uzmanları da size vereceğimiz bu uzmanlık Eğitimlerini alarak yola çıkmış ve kendi isimlerini duyurabilmek için epey gayret ve para sarfetmiştir. Sizler, bizden alacağınız bu uzmanlık eğitimleri neticesinde hiç bir ekstra çaba sarf etmeden Kişisel gelişimde ve Kalite yönetim sistemlerinde Ülkemizin en iyileri arasında yer alan 5 yılda 1 Milyonu aşkın insanımıza eğitimler veren Federasyonumuzun ve SÜREKDER‘in Uzman Eğitimci kimliğini edinip Kartvizitlerinizde bu markayı kullanabileceksiniz.

NERELERE EĞİTİM VEREBİLİRSİNİZ?
Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Özel Sektör, Devlet Daireleri, Hastaneler, Fabrikalar, Şirketler ( Kısacası tüm kamu kuruluşları ve özel sektörler) Hatta Dünya Kalkınma ajanslarına ve AB fonlarına Projelendirmeler yaparak hibeler alabilirsiniz. Koçluk ve NLP teknikleri ile Bireysel danışmanlık yaparak saatlik ücret olarak Minimum 50 TL kazanabilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR?
Bu Projeye hangi alanda hangi meslekte olursa olsun, 18 yaşını doldurmuş her birey katılabilir. Bu eğitimlerle sağlayacağınız kazanımı; hem meslek olarak, hem ek iş olarak, hem de kendi sosyal hayatınıza pozitif bakış açısı katmak, amaç ve hedeflerinize emin adımlarla yürümek adına kullanabilirsiniz. Ayrıca; şu anda herhangi bir kurumda çalışan bireylerimiz için; aldığınız bu eğitimler ve yetki belgelerinizle; bağlı bulunduğunuz kurumda statünüzü yükseltebilirsiniz. Öğrenimlerine devam eden öğrencilerimiz için ; mezuniyet sonrasında hiç beklemeden yetkin ve bu alanda uzmanlaşmış bireyler olarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ TANITIM

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ

MOTİVASYON EĞİTİMİ

3. Dönem Uzman Eğitmen Projesi